Akademia CPAP - wsparcie dla sklepów sprzedających CPAPZ radością ogłaszam, że w ramach DrCPAP i CPAPblog powołuję Akademię CPAP, której celem będzie edukacja i bezpośrednie wsparcie sklepów medycznych w profesjonalnej obsłudze klienta i rozwojowi kategorii tego sprzętu. W pierwszej kolejności nieodpłatnie udostępniam 14 poradników dla klientów na temat CPAP. Przygotowałem je w taki sposób aby można było w łatwy sposób je wysłać e-mail albo wydrukować na drukarce w sklepie i wręczyć klientowi. Ulotki te wyczerpują główne pytania, z jakimi ze strony klienta może się spotkać pracownik sklepu.

Niezależnie od materiałów dla klientów opracowałem także poradnik dla sprzedawców i dla osób zarządzających sklepami. Liczę, że uda nam się w ten sposób w znaczący sposób podnieść jakość obsługi klienta ale też zbudować wizerunek pracownika sklepu jako profesjonalisty i partnera w procesie leczniczym dla lekarza.

Zapraszam do zapoznania się z witryną programu, gdzie można nieodpłatnie i bez rejestracji pobrać wspomniane poradniki: https://www.drcpap.pl/akademia-cpap 

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.