O Autorze


Jak wielu czytelników tego bloga, od kilku lat zmagam się z problemem bezdechu sennego. W przeszłości byłem związany z firmą zajmującą się sprzedażą urządzeń CPAP i tam też nauczyłem się podstaw. Dzisiaj już tylko hobbystycznie czytam chętnie artykuły naukowe i doniesienia prasowe na ten temat. Staram się cały czas uczyć.

Jestem menadżerem ale posiadam też wykształcenie zdobyte na uczelni medycznej. Dzięki temu potrafię łączyć optykę profesjonalisty, z praktycznym i pragmatycznym podejściem do tematu. Staram się pomagać innym. dzieląc się swoją wiedzą.

Co ważne: pozostaje w tym wszystkim niezależny od producentów i firm handlowych. Nie jestem już w żaden sposób związany z tym biznesem.  Blog jest z założeniem działalnością o charakterze non-profit i nie znajdziecie w nim reklam ani tekstów sponsorowanych. Jeżeli polecam w swoich tekstach jakiś aparat, tylko dlatego, że jestem przekonany o słuszności tej porady. Nigdy nie odsyłam do czytelników do konkretnych firm handlowych.

Mam głęboką nadzieję, że praca włożona w ten blog będzie przydatna dla innych osób zmagających się z problemem bezdechu sennego.


Obsługiwane przez usługę Blogger.