Nowa, ulepszona maska nosowa AirFit N30i!AirFit N30i jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych masek nosowych minimalnego kontaktu na rynku. Klienci kochają ją za niesamowitą wygodę i swobodę w poruszaniu się w czasie snu, dzięki przyłączu na szczycie głowy. Niepodzianie ResMed wprowadza właśnie na rynek jej nową, ulepszoną wersję. 

Informacja o nowej wersji tej maski nieco mnie zdziwiła, ponieważ już teraz zbierała ona świetne recenzje i dobrze się sprzedawała. Nie była to jednak maska idealna. Jej bolączką była przede wszystkim głośność, niewielkie (ale częste) wycieki i tendencja od odklejania się silikonu od plastikowego elementu w poduszce podnosowej. Jak się okazuje producent słucha swoich klientów i postanowił poprawić wszystkie te elementy!

Przeprojektowaniu uległa przede wszystkim poduszka. Teraz wykonana jest w całości z miękkiego silikonu, co ma poprawić wygodę i szczelność. Na wcisk montujemy do niej zaworek wentylacyjny, który teraz występuje w dwóch wersjach: standardowej i QuietAir, która jest- według deklaracji producenta- cichsza aż o 57%! Wasz partner/partnerka łóżkowa będzie zachwycony/zachwycona! ;-)

Jeżeli wszystko jest zgodne z obietnicami producenta, to będzie prawdziwy hit. Już świetna maska ma być teraz szczelniejsza, cichsza i wygodniejsza. Czy tak jest w istocie powiem już wkrótce, ponieważ dostałem już maski w obu wersjach do testów i dzisiaj czeka mnie pierwsza noc z nową N30i. Spodziewajcie się wkrótce dłuższego artykułu i filmy na YouTube na ten temat. 

Nową maskę możecie kupić już w Sklep ResMed  - z kodem "CPAPblog" dostaniecie dodatkowo 10% rabatu. 

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.