Pogotowie Tlenowe - zabezpiecz siebie i swoją rodzinęZachęcamy do skorzystania z oferty Pogotowia Tlenowego, które zapewnia dostęp do koncentratorów tlenu, CPAP'ów i respiratorów osobom chorującym na COVID-19. Inicjatywa powstała jako odpowiedź na duże problemy z dostępnością sprzętu oraz wysokie ceny wynajmu oraz zakupu. 


Jak to działa? 


Umożliwiamy dostęp do sprzętu mogącego pomóc w oddychaniu w warunkach domowych, w przebiegu infekcji wirusem SARS-CoV-2 przy umiarkowanych i ciężkich objawach. Warunkiem przystąpienia do usługi jest wykupienie półrocznego abonamentu, w ramach którego przysługuje jednorazowe wypożyczenie wybranego sprzętu na czas od 4 do 12 tygodni. Sprzęt wysyłamy osobom z potwierdzoną infekcją COVID-19, na zalecenie lekarskie. W zależności od abonamentu ochronie podlega jedna osoba lub cała rodzina. 


Jaki sprzęt?


W chwili obecnej większość naszego sprzętu stanowią koncentratory tlenu o wysokiej wydajności (przepływ 5l/minutę przy stężeniu tleny co najmniej 90%) uznanych firm Philips i Invacare. Wszystkie nasze koncentratory umożliwiają podłączenie do urządzeń wspomagających oddychanie takie jak CPAP czy wentylatory medyczne. W wyższych abonamentach zapewniamy także te urządzenia, stawiając na aparaty o wysokich przepływach niemieckiej firmy Lowenstein. 


Dlaczego warto?


Oferta nasza jest zdecydowanie tańsza od wypożyczalni, dzięki temu, że wysyłamy koncentratory tylko potrzebującym (normalnie większość sprzętu ludzie przechowują w garażach i rzadko po nie sięgają). Gwarantujemy wysoką jakość sprzętu, dostosowanego do zastosowań u osób z ciężką hipoksemią oraz do działania w połączeniu z wentylacją mechaniczną. To najwyższy poziom wsparcia oddechowego jaki jest możliwy w warunkach domowych. 

www.PogotowieTlenowe.pl


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.