Nowa maska ustno-nosowa - ResMed AirFit F40 /notka prasowa/


Szanowni Państwo,

Mamy dziś przyjemność zaprezentować nową maskę ResMed AirFit F40 - innowacyjną maskę CPAP, która mamy nadzieję, iż zmieni postrzeganie jakości w terapii bezdechu sennego. AirFit F40, łącząc skuteczną terapię z wyjątkowym komfortem1 i ergonomicznym designem, jest dopełnieniem dostępnych na rynku rozwiązań ResMed.

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu w postaci poduszki AdaptiSealTM która nie posiada twardych elementów oraz magnetycznym klipsom, dopasowanie maski do staje się znacznie prostsze i bardziej efektywne. Jej miękka, elastyczna poduszka dopasowuje się do konturów twarzy, zapewniając nie tylko skuteczną terapię, ale także niezakłócony sen.

Minimalistyczny wygląd pozwala na swobodę ruchów i szerokie pole widzenia, mała2, lekka3 i dyskretna, stanowi dobry wybór dla osób, które noszą okulary lub lubią czytać w łóżku - konstrukcja podnosowa zapewnia dodtkowo szerokie pole widzenia.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami na stronie: https://zdrowysen.info/?page=maski-airfit-40

 

Z wyrazami szacunku, zespół ResMed 


Wszelkie informacje dotyczące przeciwwskazań, ostrzeżeń i środków ostrożności, które należy wziąć pod uwagę przed i w trakcie korzystania z produktów, znajdują się w instrukcjach obsługi.

* Maska zawiera magnesy, które mogą wpływać na działanie niektórych implantów lub urządzeń medycznych. Maski nie powinny być używane przez pacjentów, u których występują aktywne implanty medyczne wchodzące w interakcje z magnesami i/lub metalowymi implantami/obiektami zawierającymi materiały ferromagnetyczne. Magnesy maski należy trzymać w bezpiecznej odległości co najmniej 150 mm (6 cali) od implantów lub urządzeń medycznych, na które zakłócenia magnetyczne mogą mieć niekorzystny wpływ. Pełne informacje, w tym przeciwwskazania i ostrzeżenia dotyczące magnesów, znajdują się w instrukcji obsługi.

Referencje:

1. ResMed external clinical study of 57 patients conducted between 04/10/2023 – 20/11/2023. Data on file; ID A5455320  

2. ResMed internal study comparing AirFit F40 with AirFit F20 and AirFit F30, conducted in 2023. Data on file; ID A5458741

3. Weight of mask system Headgear STD/cushion M: 95.86 grams 

Artykuł sponsorowany. Podmiot prowadzący reklamę: ResMed Polska Sp. z o.o., ul. Przyokopowa 26, 01-208 Warszawa

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.