Aplikacja DreamMapper dla Philips Dreamstation.

Niewiele osób wie, że urządzenia serii Philips Dreamstation standardowo wyposażone są w moduł komunikacji Bluetooth. Sprzedawcy nie lubią o tym mówić, bo pociąga to za sobą tylko serię trudnych pytań i konieczność ustawiania klientowi aplikacji DreamMapper.

Tak na prawdę główną funkcją wspomnianej aplikacji jest synchronizacja danych pomiędzy urządzeniem, a serwisem internetowym https://eu.mydreammapper.com/, który umożliwia kontrolę terapii przez technika (bądź lekarza). W Polsce podobny system kontroli póki co nie istnieje ale nadal warto korzystać z aplikacji, ponieważ jest to najwygodniejsza forma samokontroli postępów terapii, bez potrzeby majstrowania z danymi na poziomie karty pamięci.

Aplikacja, jak i strona internetowa, pozwalają sprawdzić ilośc godzin snu, wskaźnik AHI, dopasowanie maski i ciśnienia. Tak na prawdę na codzień nic więcej nam nie będzie potrzebne. Polecam.

Mała uwaga: aby móc zarejestrować się w programie należy wpisać, że mieszkamy w Wielkiej Brytanii, dla Polaków oficjalnie aplikacja nie jest dostępna.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.